Power of Happiness

Davıd Zınger

Employee Engagement Expert & Speaker, Yazar

David Zinger; çok yönlü kişiliğinde çalışan bağlılığı konuşmacısı, koç ve danışman olma şapkalarını barındırmaktadır. Küresel olarak 6100 üyesi olan Çalışan Bağlılığı Network’ünün (Employee Engagement Network) kurucusudur. Çalışan bağlılığı üzerine Kanada, ABD, Polonya, Galler, Almanya, İngiltere, Hindistan, İspanya ve Güney Afrika’da çalışmalar yürütmüştür.

Üretken bir yazar olan David, Assorted Zingers: Poems and Cartoons to Take a Bite Out of Work ve Zengage: How to Get More Into Your Work to Get More Out of Your Work isimli iki kitabı yayınlamıştır. İş, işe bağlılık, yöneticilik ve lidelik üzerine 2500’den fazla blog paylaşımı vardır. Employee Engagement Network ile ortak olarak, çalışanlar için bağlılık üzerine 10 tane ücretsiz e-kitap yaratmıştır.

Bir eğitimci olan David, Manitoba Üniversitesinde Eğitimsel Psikoloji ve Danışmanlık Psikolojisi dersleri vermiştir.

David’in özellikleri esprili olması, iş hayatını iyi bilmesi, kariyer gelişimi, mutluluk, işe bağlılık, yöneticilik ve liderlik alanlarında uzman olmasıdır. Çalışanların pratik ve taktiksel olarak bağlılığa odaklanmasını sağlayan ‘Çalışan Bağlılığının 10 Blok Piramidi’ şeklinde bir çalışması vardır. David küçük, basit, kuvvetli, belirgin ve sürdürülebilir aksiyonların iş ortamında ve çalışan bağlılığında en büyük faydayı ve farkı yaratacağına inanmaktadır.

http://www.davidzinger.com