Power of Happiness

NEDİR BU POWER OF HAPPINESS?

‘İşte Mutluluk’ bir yolculuktur. Power of Happiness ‘İşteMutluluğu’ iş modeliniz yapmak üzere sizlerle bu yolculuğa çıkmaya hazır bir platformdur.

İŞTE BU BİZİZ

Power Of Happiness Platformu, kurucularının uzun yıllara dayanan profesyonel deneyimlerini ve uzmanlığını, koçluk, danışmanlık, ve eğitim alanındaki becerilerini iş dünyasının hizmetine sunmak üzere kurulmuştur. Bu nedenle, Power Of Happiness Platformu ve hizmetlerini sunarken birlikte çalıştıkları ekosistem, gerekli uzmanlık ve kaynakların kullanımına haiz bir şekilde, kendisini bireylerin ve kurumların gelişimine, mutlu ve verimli bireyler ve iş ortamları yaratmaya adamış olduğunun altını çizmekten gurur duymaktadır.

NELER YAPIYORUZ?

İşte Mutluluğa bilimsel bir bakış açısı ile yaklaşarak Kültür Değişimi Danışmanlığı yapıyoruz. Kurumunuz, değerlerine değer verdiğimiz, sürdürülebilir organizasyonlara dönüşürken İş Ortağınız olarak çalışıyoruz. Liderlerinize Koçluk, Takım Koçluğu, Mentoruk Sistemleri Kuruluşu ve Eğitimleri, İşte Mutluluk, Yılmazlık ve Mindfulness Atölyeleri, Liderlerl için Hikaye Anlatımı Programı, Arama Çalışmaları, Organizasyonel Gelişim ve Değişim Danışmanlığı ve çeşitli Gelişim Atölyeleri ile sürdürülebilir bir sistem kurarken her adımda yanınızda oluyoruz. Konuşmalar ve konferanslarla Organizasyonlarda Mutlu Olmanın Gücü’ne, Zor Zamanlarda Yılmazlığa ve Ayakta Kalabilmeye ilişkin farkındalık yaratmaya ve çözüm üretmeye odaklanıyoruz.

FARKIMIZ NE?

Farkımız, koçluğun ve uzun yılların profesyonel deneyiminin getirdiği birikimin oluşturduğu bakış açısı ile söylenenin ötesini duyma, gözükenin ötesini görme, bütünün parçalarının ve parçaların oluşturduğu bütünün değerini ortaya çıkarmadır.

Kurumunuz, en değerli varlığınız olan insan kaynağınızın mutlu ve başarılı bir şekilde çalışmasını, potansiyeline ulaşmasını sağlamak için bizlerin koçluk, danışmanlık, fasilitasyon ve eğitim becerilerine, derin bilgisine, geniş yöneticilik deneyimine ve iş hayatına farklı bakış açımıza güvenebilir.

Kurumunuzun ile ‘iş ortağı’ olarak çalışır, kendi dallarında tanınmış ve sertifika sahibi uzmanlar olarak ve değişik profesyonel ve akademik başarı ve deneyimlerin bizlere kazandırdıkları ışığında sizlere hizmet ederiz.